Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kwieciszewo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana z linią brzegową Oćwieka

Oćwieka(Kwieciszewo + 22 km)

178 600 zł3 002 m² 59,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W niniejszym ogłoszeniu przedstawiamy działki budowlane nad rzeką Gąsawką na terenie krainy geograficznej oraz gminy Gąsawa: krainie Jezior: obszarze Chronionym Krajobrazu Jezior Żnińskich, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Skrzynka

Skrzynka(Kwieciszewo + 21 km)

105 000 zł900 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane położone w atrakcyjnej okolicy w miejscowości Skrzynka, gmina Ostrowite powiat Słupecki, województwo Wielkopolskie. Działki oddalone są o 1,5 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Orla

Kruszwica(Kwieciszewo + 21 km)

99 000 zł886 m² 111,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o numerze 335/3 i bokach o długości 39x22 m o łącznej powierzchni 886m za 99 tys.zł Działka 335/2 prostokąt 39x22m = 882m2 Działka posiada aktualne i ważne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Piechcin

Piechcin(Kwieciszewo + 23 km)

69 000 zł400 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka rod w Piechcinie czeka na nowego właściciela! Na sprzedaż działka rekreacyjna rod o powierzchni ok. 400 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Chabrowa

Kruszwica(Kwieciszewo + 21 km)

300 000 zł2 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 2500m2 przy ulicy Chabrowej w Kruszwicy dojazd drogą asfaltową możliwość prowadzenia działalności gospodarczej Cicha i spokojna okolica blisko jeziora Tryczczyn nasadzenia drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kwiatowa

Kruszwica(Kwieciszewo + 21 km)

420 000 zł4 231 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jesteś inwestorem który chce zainwestować w Kruszwicy? Zapraszam Cię do kontaktu! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana objęta mpz. Oferta dotyczy zakupu działki 4231 m2, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

383 500 zł2 950 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 2950 mkw. znajdującą się we Wieńcu. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca do budowy domu lub inwestycji. Dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Naprusewo

Naprusewo(Kwieciszewo + 25 km)

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Naprusewo, gm. Ostrowite, pow. słupecki, wielkopolska Bliskość natury, otaczająca z każdej strony zieleń i śpiew ptaków- to właśnie to miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Naprusewo

Naprusewo(Kwieciszewo + 25 km)

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

9 działek zlokalizowanych w miejscowości Naprusewo, w gminie Ostrowite, powiat słupecki (woj. wielkopolskie) Prezentowane działki położone są w niezwykle malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Inowrocław

Inowrocław(Kwieciszewo + 25 km)

129 000 zł1 236 m² 104,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są ostatnie dwie działki budowlana położona w miejscowości Tupadły gmina Inowrocław. Działki o pow. 1247 m2 , 1236 m2. Działka przylega do drogi asfaltowej przy której.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kwieciszewo

Kwieciszewo,kujawsko-pomorskie

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym do 150m2 o 2 kondygnacjach naziemnych w tym poddasze użytkowe wraz z niezbędnymi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij